Špindlerův Mlýn, Horské středisko Eljon

Soukromý pokoj Pokojů Jednolůžek Dvoulůžek Přistýlek

Informace o objektu

Středisko Eljon se nachází nedaleko centra Špindlerova Mlýna na jižním svahu v sousedství kostela sv. Petra, v poklidnější a méně zastavěné části města s výhledem na Medvědín a Ski areál Svatý Petr. Zároveň slouží jako fara místní římskokatolické farnosti. V roce 2003 byla dokončena jeho celková rekonstrukce.

Typ objektu

Vařič

Zobrazit všechny služby

Okolí objektu

Krkonoše jsou nejstarším českým národním parkem. Je to místo s nejvyšší horou České republiky Sněžkou, která se stala tradičním výletním cílem. Oblast Krkonoš je vyhlášená pro množství přírodních krás. Mezi nejoblíbenější místa patří pramen řeky Labe, malebné vodopády, naučná stezka Černohorským rašeliništěm s vyhlídkovou věží a horské boudy, které patří k nejvýše položeným ve střední Evropě. Horám vládne všudypřítomný Krakonoš, kterého lze spatřit v nejrůznějších podobách - sněhové sochy, plastiky, sochy a různorodé upomínkové předměty. Oblast Krkonoš a Podkrkonoší je vyhledávaná pro nepřeberné sportovní a rekreační aktivity jak v zimním, tak v letním období.

Krkonoše a Podkrkonoší

Běžkařské tratě
1 km

Informace k ceně

Předem se hradí záloha ve výši 50 % z celkové ceny pobytu. Storno poplatek je roven záloze.

Ke stažení na http://www.eljon.cz/cs/ubytovani.php?add=cenik

Kontakty

Adresa: Špindlerův Mlýn 33 Kontaktní osoba: Jiří Trnka Tel.: 732580154 E-mail: info@eljon.cz WWW: www.eljon.cz GPS (Lng, Lat): 50.7272758484, 15.6120052338

Nejde jen o bydlení, ale i o zážitky!