Nekoř, Fara v Nekoři církevní turistika

Celý objekt 2 Ložnic 9 Jednolůžek 0 Dvoulůžek 0 Přistýlek 4 Matrací

Informace o objektu

Fara v Nekoři se nachází v podhůří Orlických hor při toku řeky Divoké Orlice. Objekt zároveň slouží jako fara místní římskokatolické farnosti. Fara nabízí ubytování skupinám i jednotlivcům pro účely rekreační i duchovní, rodinám s dětmi a menším skupinám.

Fara je vybavena 9 lůžky a několika matracemi, sociálním zařízením, kuchyní, společenskou místností. Nutnost přezůvek v prvním patře fary.

Typ objektu

Vařič

Zobrazit všechny služby

Okolí objektu

Turistický region Východní Čechy nabízí malebnou přírodu, velkolepou historii, tradiční lidové umění, hudební zážitky i bohaté sportovní vyžití. Ke kulturnímu a společenskému životu oblasti patří neodmyslitelně Smetanova Litomyšl, Velká pardubická steeplechase i Zlatá přilba. Pro zdejší kraj je typická vůně pardubického perníku a blízkost koní. Na návštěvníky čekají ukázky lidových folklórních tradic a řemesel, množsví hradů a zámků, starobylá vojenská opevnění a pevnosti, městské památkové rezervace, architektonické zajímavosti. Oblast je vyhledávaná milovníky sportů, pěší turistiky, cykloturistiky a v neposlední řadě i agroturistiky.

Podorlicko, Pardubicko, Chrudimsko-Hlinecko, Králický Sněžník, Českomoravské pomezí

Celoročně

4 km

Dostupné jednotky v objektu

Pokoj I, II

jednolůžka: 9, matrace: 4, Prostěradlo s sebou, WIFI zdarma, Lůžkoviny/spacák s sebou, Kuchyňský kout, Sporák, Samostatná trouba, Lednička, Mrazák, Nádobí, Utěrky s sebou, Samostatné WC, Sprchový kout, Ručníky s sebou, ...

Fotogalerie

Nekoř, Fara v Nekoři - Nekoř, Fara v Nekoři - Nekoř, Fara v Nekoři - Nekoř, Fara v Nekoři - Nekoř, Fara v Nekoři - Nekoř, Fara v Nekoři - Nekoř, Fara v Nekoři - Nekoř, Fara v Nekoři - Cyklostezky v okolí Nekoře

Kontakty

Adresa: Nekoř 1 Tel.: 733161606 E-mail: nekor@farnost.cz WWW: nekor.farnost.cz GPS (Lng, Lat): 50.055617957388115, 16.552226662679743

Nejde jen o bydlení, ale i o zážitky!