Hraběšice, Fara Hraběšice Církevní turistika

Celý objekt 3 Ložnic 10 Jednolůžek 1 Dvoulůžek 7 Přistýlek 2 Matrací

Informace o objektu

V horské vesničce, obklopené lesy a kopci, v CHKO Jeseníky, naleznete levné a útulné ubytování v historické budově fary. V zimním období uvítáte možnost sjezdového zimního lyžování přímo ve vesnici, v létě pak ideální místo pro pěší turistiku.

Typ objektu

Lyžařský vlek/lanovka

Informace k ceně

Za den/noc:
– malé skupiny do 8 osob: 140,- Kč (děti do tří let zdarma) + spotřebovaná elektřina 4,- Kč za 1kW
– skupiny 9 a více osob: 100,- Kč (děti do tří let zdarma) + spotřebovaná elektřina 4,- Kč za 1kW

Upozorňujeme, že v souladu s obecní vyhláškou se zde vybírá také poplatek za rekreační pobyt (pouze dospělí nad 18 let, 5,- Kč /noc). Tyto poplatky nejsou započítány v ceně ubytování.

Platbu je možno uskutečnit převodem na účet číslo 231336089/0300 (ve zprávě pro příjemce uvést jméno a termín), složenkou nebo osobně.

Za den/noc:
– skupiny 9 a více osob: 110,- Kč (děti do tří let zdarma) + spotřebovaná elektřina 4,- Kč za 1kW

Dostupné jednotky v objektu

přízemí

dvoulůžka: 1, jednolůžka: 10, přistýlky: 7, matrace: 2, Povlečení s sebou, Bez internetu, Lůžkoviny/spacák s sebou, Kuchyňský kout, Sporák, Vařič, Samostatná trouba, Lednička, Nádobí, Utěrky v ceně, Samostatné WC, Sprchový kout, Ručníky s sebou, ...

Hraběšice, Fara Hraběšice -

Kontakty

Adresa: Hraběšice 24 Kontaktní osoba: Miroslava Večeřová Tel.: +420 776 803 956 E-mail: fasumperk@ado.cz WWW: www.farnostsumperk.cz/hrabesice/ GPS (Lng, Lat): 49.9767, 17.08

Nejde jen o bydlení, ale i o zážitky!