Hraběšice, Fara Hraběšice církevní turistika

Celý objekt 3 Ložnic 10 Jednolůžek 1 Dvoulůžek 7 Přistýlek 2 Matrací

Informace o objektu

V horské vesničce, obklopené lesy a kopci, v CHKO Jeseníky, naleznete levné a útulné ubytování v historické budově fary. V zimním období uvítáte možnost sjezdového zimního lyžování přímo ve vesnici, v létě pak ideální místo pro pěší turistiku.

Typ objektu

Vařič

Zobrazit všechny služby

Okolí objektu

K poznávání Střední Moravy patří neodmyslitelně hrady, zámky a historické památky města Olomouce. Centrum regionu Olomouc je vyhledávané nejen pro množství památek, z nichž sloup Nejsvětější Trojíce v centru města je památkou UNESCO, ale také pro typické gastronomické speciality. Zatímco Jeseníky jsou spojeny s horskou přírodou a množstvím sportovních aktivit. K vyhledávaným místům patří Zlaté Hory, které lákají originálním skanzenem se zlatorudnými mlýny a poutním místem „Maria Hilf“. Hojně navštěvovaným místem je lázeňské město Jeseník. Specifickou oblastí je Osoblažsko neboli „Slezská Haná“ na severozápadě Moravskoslezského kraje. Jedná se o jednu z nejchudších a nejméně osídlených oblastí Česka, která se ovšem může pyšnit krásnou přírodou, osoblažskou úzkokolejkou, zámkem ve Slezských Rudolticích a řadou unikátních kulturních památek.

Střední Morava, Jeseníky-západ

Celoročně

Železniční stanice
6km

Autobusová stanice
400m

Léto

Vodní sporty
4km

Zima

Lyžařský vlek/lanovka
400m

Informace k ceně

Za den/noc:
– malé skupiny do 8 osob: 140,- Kč (děti do tří let zdarma) + spotřebovaná elektřina 4,- Kč za 1kW
– skupiny 9 a více osob: 100,- Kč (děti do tří let zdarma) + spotřebovaná elektřina 4,- Kč za 1kW

Upozorňujeme, že v souladu s obecní vyhláškou se zde vybírá také poplatek za rekreační pobyt (pouze dospělí nad 18 let, 5,- Kč /noc). Tyto poplatky nejsou započítány v ceně ubytování.

Platbu je možno uskutečnit převodem na účet číslo 231336089/0300 (ve zprávě pro příjemce uvést jméno a termín), složenkou nebo osobně.

Za den/noc:
– skupiny 9 a více osob: 110,- Kč (děti do tří let zdarma) + spotřebovaná elektřina 4,- Kč za 1kW

Dostupné jednotky v objektu

přízemí

dvoulůžka: 1, jednolůžka: 10, přistýlky: 7, matrace: 2, Povlečení s sebou, Bez internetu, Lůžkoviny/spacák s sebou, Kuchyňský kout, Sporák, Vařič, Samostatná trouba, Lednička, Nádobí, Utěrky v ceně, Samostatné WC, Sprchový kout, Ručníky s sebou, ...

Hraběšice, Fara Hraběšice -

Kontakty

Adresa: Hraběšice 24 Kontaktní osoba: Michal Zahálka Tel.: 732 410 908 E-mail: p.michalzahalka@gmail.com WWW: www.farnostsumperk.cz/hrabesice/ GPS (Lng, Lat): 49.9767417908, 17.0799789429

Nejde jen o bydlení, ale i o zážitky!