Plzeň, Karmelitánské knihkupectví zpět

Klášterní Církevní

Karmelitánské knihkupectví Plzeň, Solní ulice 5, je součástí sítě kamenných knihkupectví, které provozuje Karmelitánské nakladatelství (KNA). Karmelitánské nakladatelství je křesťansky orientované nakladatelství, které na knižním trhu působí od roku 1991. Dosud vydalo více než 2000 titulů. Nejdůležitější částí edičního plánu KNA jsou edice věnované duchovnímu životu a křesťanským hodnotám. Mezi dlouhodobě nejúspěšnější patří edice Malý duchovní život, Orientace, Familia nebo Katecheze do kapsy.

Karmelitánské knihkupectví v Plzni, v Solní je obchod plný knih nejen s duchovní tematikou. Lidé, kteří k nám přicházejí, mívají otázky nejen na knihy, které si chtějí koupit, ale často se ptají na věci, které souvisejí s radostmi i strastmi života, s vírou v Boha a odvahou žít. Přijďte se podívat a možná naleznete víc, než jste se odvážili doufat.
Kromě nabídky velkého sortimentu křesťanské literatury u nás najdete i nejkvalitnější tituly dětských knih a beletrie. Připravujeme přednášky s autory zajímavých duchovních a teologických knih, vyjíždíme s knihami a liturgickými předměty do farností a na poutní místa, aby se krásná literatura dostala i k lidem, kteří nemohou cestovat do kamenného obchodu.

pondělí - pátek
v době adventní sobotní prodej

Turistický region Plzeňsko a Český les

Na území regionu nalezneme monumentální kláštery, poutní místa, romantické hrady a zámky i přírodní zajímavosti. Vyznavači aktivní dovolené a především vodáci vyhledávají pověstnou řeku Berounku. Na zvídavé návštěvníky čekají zábavné i naučné atraktivity, jako je například unikátní vodní hamr v Dobřívi, nebo plzeňské science centrum Techmania. Milovníky historie jistě nadchnou původní chodské vesnice a vyhlášené chodské poutě a slavnosti. Centrem regionu je město Plzeň, kde lze navštívit Pivovarské muzeum, sídlící v původním středověkém právovárečném domě, prohlídku pivovaru Plzeňský Prazdroj s ochutnávkou a projížďkou na formanském voze, nebo plzeňské historické podzemí.

Český les, Plzeňsko