Praha 10 - Záběhlice, Penzion U sv. Kryštofa církevní turistika

Soukromý pokoj Pokojů Jednolůžek Dvoulůžek Přistýlek

Informace o objektu

Penzion U sv. Kryštofa, který prošel v roce 2014 kompletní rekonstrukcí, se nachází v poklidné části Prahy, 20 minut jízdy autem od centra města, a nabízí pokoje se satelitní TV, bezplatné Wi-Fi i snídaně formou bufetu.

K penzionu přiléhá zahrada s grilem, který mohou hosté během teplejších měsíců využívat. Recepce je otevřená nepřetržitě. Penzion má také vlastní bezplatné parkoviště.

Provozovatelem penzionu je Arcidiecézní charita Praha, která poskytuje sociální služby matkám s dětmi v tísni, seniorům, lidem ohroženým sociálním vyloučením a dalším potřebným. Pomáhá také v zahraničí například v programu Adopce na dálku (Indie, Uganda, Zambie aj.), v České nemocnici v Ugandě a v dalších projektech.

Typ objektu

Vařič

Zobrazit všechny služby

Okolí objektu

Hlavní město České republiky - Praha bývá často označeno názvem Srdce Evropy a je bezesporu jedním z nejkrásnějších měst světa. Historické jádro společně s Pražským hradem, Karlovým mostem a množstvím kostelů, paláců a zahrad je zapsáno do Seznamu světového kulturního a přírodního dědictví UNESCO. Návštěvníci zde obdivují jedinečné skvosty všech stavebních stylů - románské rotundy, gotické chrámy, renesanční paláce, barokní i secesní stavby. K procházkám zvou starobylá náměstí, uličky Starého Města, mosty, nábřeží a parky. K nezapomenutelným zážitkům patří také vyhlídkové plavby pro řece Vltavě, nebo výlet lanovkou na Petřín. Na své si přijdou všichni milovníci historie, gastronomie i kultury.

Celoročně

Léto

Zima

Informace k ceně

Podrobný ceník ubytování najdete na www.krystof.cz/cenik

Ceník

Fotogalerie

Praha 10 - Záběhlice, Penzion U sv. Kryštofa - Praha 10 - Záběhlice, Penzion U sv. Kryštofa - Praha 10 - Záběhlice, Penzion U sv. Kryštofa - Praha 10 - Záběhlice, Penzion U sv. Kryštofa - Praha 10 - Záběhlice, Penzion U sv. Kryštofa - Praha 10 - Záběhlice, Penzion U sv. Kryštofa - Praha 10 - Záběhlice, Penzion U sv. Kryštofa -

Kontakty

Adresa: Záběhlická 72/60 Tel.: 272 769 371 E-mail: penzion@krystof.cz WWW: www.krystof.cz GPS (Lng, Lat): 50.054649353, 14.487036705

Nejde jen o bydlení, ale i o zážitky!