Praha 1 - Hradčany, Kapucinát Praha církevní turistika klášterní turistika

Soukromý pokoj Pokojů Jednolůžek Dvoulůžek Přistýlek

Informace o objektu

Kapucinát Praha je součástí Kláštera bratří kapucínů v Praze na Hradčanech a nabízí krátkodobé ubytování pro všechny, kteří hledají nocleh v centru Prahy za přijatelnou cenu. Ubytování je vhodné nejen pro turisty, jednotlivé poutníky či rodiny s dětmi, ale také například pro školní výlety či různá společenství. Celoročně máme k dispozici dvou-, čtyř- a šestilůžkové pokoje, pro větší skupiny pak jeden osmilůžkový a jeden dvanáctilůžkový. Pokoje mají společné sociální zařízení a společenskou místnost s kuchyňkou pro přípravu jednoduchých jídel. Během července a srpna je naše ubytovací kapacita navýšena o 25 jedno- až trojlůžkových pokojů.

Typ objektu

Vařič

Zobrazit všechny služby

Okolí objektu

Hlavní město České republiky - Praha bývá často označeno názvem Srdce Evropy a je bezesporu jedním z nejkrásnějších měst světa. Historické jádro společně s Pražským hradem, Karlovým mostem a množstvím kostelů, paláců a zahrad je zapsáno do Seznamu světového kulturního a přírodního dědictví UNESCO. Návštěvníci zde obdivují jedinečné skvosty všech stavebních stylů - románské rotundy, gotické chrámy, renesanční paláce, barokní i secesní stavby. K procházkám zvou starobylá náměstí, uličky Starého Města, mosty, nábřeží a parky. K nezapomenutelným zážitkům patří také vyhlídkové plavby pro řece Vltavě, nebo výlet lanovkou na Petřín. Na své si přijdou všichni milovníci historie, gastronomie i kultury.

Celoročně

Léto

Zima

Informace k ceně

Aktuální ceník ubytování najdete na našich webových stránkách. Cena za parkování v areálu objektu je 100 Kč/noc.

Fotogalerie

Praha 1 - Hradčany, Kapucinát Praha - Praha 1 - Hradčany, Kapucinát Praha - Praha 1 - Hradčany, Kapucinát Praha - Praha 1 - Hradčany, Kapucinát Praha - Praha 1 - Hradčany, Kapucinát Praha - Praha 1 - Hradčany, Kapucinát Praha - Praha 1 - Hradčany, Kapucinát Praha - Praha 1 - Hradčany, Kapucinát Praha - Praha 1 - Hradčany, Kapucinát Praha - Praha 1 - Hradčany, Kapucinát Praha - Praha 1 - Hradčany, Kapucinát Praha - Praha 1 - Hradčany, Kapucinát Praha - Praha 1 - Hradčany, Kapucinát Praha -

Kontakty

Adresa: Kapucínská 1, Praha Kontaktní osoba: Mgr. Lucie Veselá Tel.: +420606732064, +603111391 E-mail: kapucini.ulorety@seznam.cz WWW: http://kapucinat.kapucini.cz/subdom/kapucinat/index.php/cz/ GPS (Lng, Lat): 50.0898704529, 14.391328811613

Objednávky i informace o volných termínech jsme schopni vyřizovat pouze písemně, nikoli telefonicky.

Nejde jen o bydlení, ale i o zážitky!