Spálov, Fara ve Spálově církevní turistika

Vařič

Zobrazit všechny služby

Okolí objektu

Území regionu je charakteristický malebnými kopci, horskými hřebeny i úrodnými rovinami. Jsou zde ideální podmínky pro letní i zimní sporty, ale také pro relaxaci a lázeňské pobyty. Centrem regionu je město Ostrava, kde najdeme opravdu vysokou koncentraci technických památek a industriálních zajímavostí. Také milovníci hradů a zámků si přijdou na své, neboť je čeká oblíbený cíl všech romantiků – zřícenina hradu Hukvaldy, hrad Sovinec, zámek Hradec nad Moravicí a mnoho dalších. Obdivovatelé přírodních krás jistě ocení lužní krajinu Poodří, vodopády Bílé Opavy a Rešovské vodopády.

Jeseníky-východ, Beskydy-Valašsko, Těšínské Slezsko, Ostravsko, Poodří-Moravské Kravařsko, Opavské Slezsko

Celoročně

Léto

Zima

Fotogalerie

Spálov, Fara ve Spálově - Spálov, Fara ve Spálově - Spálov, Fara ve Spálově - Spálov, Fara ve Spálově - Spálov, Fara ve Spálově - Spálov, Fara ve Spálově - Spálov, Fara ve Spálově - Spálov, Fara ve Spálově -

Kontakty

Kontaktní osoba: P. Zdenko Vavro Tel.: 730523540 E-mail: rkf.spalov@doo.cz WWW: www.farnostspalov.cz GPS (Lng, Lat): 49.7045789, 17.7244867

Nejde jen o bydlení, ale i o zážitky!