Český Těšín, Exerciční dům církevní turistika

Soukromý pokoj 1 Pokojů 9 Jednolůžek 9 Dvoulůžek 0 Přistýlek

Informace o objektu

Ubytování je možné po domluvě v jedno, dvou a třílůžkových pokojích vybavenými lůžkovinami, psacím stolem, šatní skříni a umyvadlem. Soc. zařízení je společné v centrální části domu. Rovněž je k dispozici dvou a třípokojový "apartmán" s vlastním sociálním zařízením. Dále je v domě společenská místnost s dataprojektorem, malá společenská místnost s velkým stolem (cca 12 osob) a kaple.
V domě se vaří, tzn. že je možno si k ubytování objednat celodenní stravu i dietní stravování, avšak pouze od 10 strávníků.
Za příznivého počasí, zvl. v létě je možno využít farní zahrady i s velkým altánem k posezení i přípravě venkovních pokrmů.
Dům není bezbarierový - není vhodný pro osoby se sníženou pohyblivostí.

Typ objektu

Vařič

Zobrazit všechny služby

Okolí objektu

Území regionu je charakteristický malebnými kopci, horskými hřebeny i úrodnými rovinami. Jsou zde ideální podmínky pro letní i zimní sporty, ale také pro relaxaci a lázeňské pobyty. Centrem regionu je město Ostrava, kde najdeme opravdu vysokou koncentraci technických památek a industriálních zajímavostí. Také milovníci hradů a zámků si přijdou na své, neboť je čeká oblíbený cíl všech romantiků – zřícenina hradu Hukvaldy, hrad Sovinec, zámek Hradec nad Moravicí a mnoho dalších. Obdivovatelé přírodních krás jistě ocení lužní krajinu Poodří, vodopády Bílé Opavy a Rešovské vodopády.

Jeseníky-východ, Beskydy-Valašsko, Těšínské Slezsko, Ostravsko, Poodří-Moravské Kravařsko, Opavské Slezsko

Celoročně

Železniční stanice
700m

Autobusová stanice
600m

Restaurace
200m

Obchod
300m

Léto

Přehrada/rybník
1,4 km

Vodní sporty
11km

Zima

Lyžařský vlek/lanovka
17km

Běžkařské tratě
15km

Informace k ceně

Cena za ubytování pro 1 osobu činí 350,- Kč/noc.
Cena za celodenní stravu je 200,- Kč/osobu.
Dítě do 15 let: ubytování 180,- Kč; strava 100,- Kč
Není nutné odebírat celodenní stravu, mohou být různé kombinace stravy např. sn + ve, ob + ve a pod.
Stravu poskytujeme od 10 strávníků.

Dostupné jednotky v objektu

1L pokoje v Exercičním domě

dvoulůžka: 9, jednolůžka: 9, Povlečení v ceně, WIFI zdarma, Lůžkoviny v ceně, Kuchyňský kout, Utěrky v ceně, Společné sociální zařízení, Sprchový kout, Ručníky v ceně, ...

Fotogalerie

Český Těšín, Exerciční dům - Přednášková místnost Český Těšín, Exerciční dům - Pokoj Český Těšín, Exerciční dům - Český Těšín, Exerciční dům - Český Těšín, Exerciční dům - Vchod Exercičního domu Český Těšín, Exerciční dům - Vstupní hala Český Těšín, Exerciční dům - Exerciční dům z ulice

Kontakty

Adresa: Masarykovy sady 24 Kontaktní osoba: Beata Sikorová Tel.: +420/733249240 E-mail: edum.tesin@gmail.com WWW: http://exercicni-dum-cesky-tesin.webnode.cz/ GPS (Lng, Lat): 49.7490058, 18.6220061

Nejde jen o bydlení, ale i o zážitky!