Bojkovice, Domov mládeže - Církevní střední škola pedagogická církevní turistika klášterní turistika

Soukromý pokoj Pokojů Jednolůžek Dvoulůžek Přistýlek

Informace o objektu

Nabízíme v období července a srpna ubytování v domově mládeže Církevní střední školy pedagogické a sociální Bojkovice (region Východní Slovácko) v malebném prostředí Bílých Karpat.

Ubytování je vhodné pro rodinnou rekreaci, letní tábory, rodinná setkání, sportovní a hudebně-dramatická soustředění, cyklozájezdy, semináře s duchovní tematikou, poznávací zájezdy nebo ekologické výpravy.

K dispozici je 39 lůžek (sociální zařízení a WC společné na patře). je možné pronajmout jednotlivé pokoje nebo celý objekt.
Pro ubytované hosty je k dispozici: klubovna s TV, studovna, hřiště, zahrada, tábořiště, wifi, parkování v areálu.
Skupiny mají k dispozici kuchyň + jídelnu s kapacitou 40 míst.

V hlavní budově areálu školy žije komunita sester dominikánek. Po zájemce je k dispozici kaple sester.

Typ objektu

Vařič

Zobrazit všechny služby

Okolí objektu

Nabízí množství nádherných památek, rozmanitou přírodu, ojedinělé tradice i originální gastronomické zážitky. V regionu se střetávají národopisné oblasti Valašsko, Slovácko a Haná. Proslulé jsou především typické roubenky na stráních, nezaměnitelné zvyky a tradice, lidové slavnosti a množství barevných krojů. Mezi další atraktivity patří přírodní lázeňské prameny, okázalé zámecké zahrady Kroměřížska i funkcionalistická architektura Zlínska.

Slovácko, Kroměřížsko, Zlínsko a Luhačovicko, Valašsko

Celoročně

Restaurace
800 m

Obchod
800 m

Léto

Vodní sporty
5 km

Zima

Informace k ceně

Cena: 200,- Kč / osoba / noc.

Fotogalerie

Bojkovice, Domov mládeže - Církevní střední škola pedagogická - Bojkovice, Domov mládeže - Církevní střední škola pedagogická - Bojkovice, Domov mládeže - Církevní střední škola pedagogická - Bojkovice, Domov mládeže - Církevní střední škola pedagogická -

Kontakty

Adresa: Husova 537, 687 71 Bojkovice Kontaktní osoba: Jindřiška Vojtěcha Beránková Tel.: 731 625 935 E-mail: ubytovani.bojkovice@gmail.com WWW: www.cirkevka-bojkovice.cz GPS (Lng, Lat): 49.0406341553, 17.8069171906

Nejde jen o bydlení, ale i o zážitky!