Jablonné v Podještědí, Centrum pro rodiny svaté Zdislavy církevní turistika klášterní turistika

Soukromý pokoj Pokojů Jednolůžek Dvoulůžek Přistýlek

Informace o objektu

Centrum pro rodiny svaté Zdislavy sídlící v klášteře bratří dominikánů v Jablonném v Podještědí nabízí levné ubytování v příjemné lokalitě Lužických hor, v místech, kde se česká šlechtična, matka čtyř dětí, svatá Zdislava, zasloužila o vznik kostela, špitálu a o rozvoj celého města. Pod vedením bratří dominikánů a sester dominikánek nabízíme různé aktivity, jako jsou např. Víkendové rekolekce pro rodiny s dětmi nebo možnost soukromých duchovních obnov pro jednotlivce, skupiny a především pro rodiny.

Nabízíme
• čisté, klidné a nekuřácké prostředí
• připojení k internetu (Wi-Fi)
• vybavenou kuchyňku
• možnost parkování v areálu kláštera
• možnost zapůjčit si knihy ke čtení
• pro děti je možnost hrát si v malém refektáři v přízemí nebo na klášterním dvoře

Pro návštěvníky poutního místa nabízíme
• společenství modlitby a mše svaté s bratry a sestrami dominikánského Řádu: http://www.zdislava.cz/bohosluzby/
• celoroční nabídku poutí v bazilice minor sv. Vavřince a sv. Zdislavy: http://www.zdislava.cz/poute/
• komentované prohlídky baziliky, krypty a historické části kláštera: www.zdislava.cz/bazilika-2/prohlidky/
• prostor ke ztišení a k modlitbě v kapli a prostorách baziliky
• svátost smíření, o kterou můžete požádat kteréhokoliv z otců dominikánů
• prodej upomínkových předmětů
• výstavy v areálu kláštera a koncerty v bazilice

Kontakt: Klášter dominikánů Jablonné v Podještědí, Klášterní 33, 471 25
Strážce hrobu svaté Zdislavy: P. Pavel Maria Mayer OP, e-mail pavel@op.cz, 602 858 800

Typ objektu

Vařič

Zobrazit všechny služby

Okolí objektu

Turistiský region je vyhlášeným místem pro své zimní lyžařské areály, síť tratí pro běžkaře, z nichž je nejvyhledávanější slavná Jizerská magistrála .Nejoblíbenějším místem milovníky letních aktivit je Máchovo jezero, které nabízí ideální podmínky ke koupání a vodním sportům. Centrem oblasti je město Liberec, které láká návštěvníky především unikátním zábavním centrem Babylon. Zde je připraven science centre iQpark s unikátními interaktivními exponáty, zrcadlové bludiště a stylový aquapark. Dominatnou Liberecka je z dálky viditelný moderní televizní vysílač s restaurací a hotelem - Ještěd, který poskytuje nezapomenutelný výhled do všech světových stran.

Českolipsko, Jizerské hory

Dítě od 2 do 15 let
125 Kč / 100 Kč

Spací pytel
180 Kč (s polštářem) / 160 Kč (bez polštáře)

Parkování
zdarma

Fotogalerie

Jablonné v Podještědí, Centrum pro rodiny svaté Zdislavy - Jablonné v Podještědí, Centrum pro rodiny svaté Zdislavy - Jablonné v Podještědí, Centrum pro rodiny svaté Zdislavy -

Kontakty

Adresa: Klášterní 33 Tel.: 737 911 424, 731 203 817 E-mail: hoste@zdislava.cz WWW: http://www.zdislava.cz/klaster-2/centrum-pro-rodiny-svate-zdislavy/ GPS (Lng, Lat): 50.7656276108, 14.7626082598

Nejde jen o bydlení, ale i o zážitky!