Praha 9 - Vinoř, Centrum Mariapoli

Soukromý pokoj Pokojů Jednolůžek Dvoulůžek Přistýlek

Informace o objektu

Centrum Mariapoli se nachází na svatojakubské stezce v klidné části Prahy, vzdálené jen 12 km od poutního místa Stará Boleslav a 3 km od místa narození 3. pražského arcibiskupa Jana z Jenštejna. Disponuje 20 pokoji pro 50 osob, technicky vybaveným sálem pro 180 osob a dvěmi menšími sály pro 35 osob. V areálu je uzavřené monitorované parkoviště pro 30 aut, případně autobus, a velká zahrada. Pokoje mají vlastní sociální zařízení, TV, minibar, telefon, Wi-Fi připojení.
Centrum Prahy je snadno dostupné prostředky MHD - autobusová zastávka je od objektu vzdálena pouhých 60 m.
Doprovází-li skupinu kněz, může zde sloužit mši svatou.
Na své si mohou přijít milovníci letadel v nedalekém leteckém muzeu ve Kbelích či milovníci koní ve 2 km vzdálených Ctěnicích.

Typ objektu

Vařič

Zobrazit všechny služby

Okolí objektu

Hlavní město České republiky - Praha bývá často označeno názvem Srdce Evropy a je bezesporu jedním z nejkrásnějších měst světa. Historické jádro společně s Pražským hradem, Karlovým mostem a množstvím kostelů, paláců a zahrad je zapsáno do Seznamu světového kulturního a přírodního dědictví UNESCO. Návštěvníci zde obdivují jedinečné skvosty všech stavebních stylů - románské rotundy, gotické chrámy, renesanční paláce, barokní i secesní stavby. K procházkám zvou starobylá náměstí, uličky Starého Města, mosty, nábřeží a parky. K nezapomenutelným zážitkům patří také vyhlídkové plavby pro řece Vltavě, nebo výlet lanovkou na Petřín. Na své si přijdou všichni milovníci historie, gastronomie i kultury.

Celoročně

Železniční stanice
10 km

Autobusová stanice
60 m

Restaurace
300 m

Obchod
80 m

Léto

Vodní sporty
500 m

Zima

Informace k ceně

V cenách za ubytování je zahrnuta snídaně. Možnost smluvních cen pro farnosti nebo větší skupiny.
Turistický poplatek je 15,- Kč na osobu a noc.
Více na www.centrummariapoli.cz

Fotogalerie

Praha 9 - Vinoř, Centrum Mariapoli - Praha 9 - Vinoř, Centrum Mariapoli - Praha 9 - Vinoř, Centrum Mariapoli - Praha 9 - Vinoř, Centrum Mariapoli - Praha 9 - Vinoř, Centrum Mariapoli - Praha 9 - Vinoř, Centrum Mariapoli -

Kontakty

Adresa: Mladoboleslavská 667, 190 17 Praha-Vinoř Tel.: +420 286 007 711 E-mail: cmpraha@espol.cz WWW: www.centrummariapoli.cz GPS (Lng, Lat): 50.1455116272, 14.5805749893

Nejde jen o bydlení, ale i o zážitky!