Poutní stezkou Toulavy

Milevsko, U Bažantnice 556
Tábor, Staroklokotská 1

Poutní trasa

Poutníkem se stáváte pokud do kláštera doputujete pěšky minimálne 15 km. Ve vašem diáři musí být razítko kostela, farnosti nebo infocentra vzdáleného od kláštera minimálně 15km.
Pokud jste šli pěšky a prokážete se tímto razítkem dostane certifikát poutníka a placku se znakem kláštera. Pokud jdete delší cestu - každý den si vyžádejte jedno razítko.
Každý poutník bude umístěn na seznam poutníků a bude na něho pamatováno v modlitbách a při mši svaté.
Každý poutník bude zapsán do poutnické knihy (viz. obrázek dole).
Informujeme poutníky putující z dálky, že neposkytujeme ubytování (poutní místo Klokoty poskytuje ubytování cca 20km).
Máme vlastní razítko.
Prosíme poutníky, aby respektovali otevírací dobu kláštera, vydání certifikátu mimo otevírací dobu není možné.