Bedřichov, Rekreační středisko Bedřichov Církevní turistika

Celý objekt 4 Ložnic 33 Jednolůžek 0 Dvoulůžek 14 Přistýlek 33 Matrací

Informace o objektu

V budově se může ubytovat 33 osob i s vedoucími. K dispozici je 33 lůžek. Na spaní si s sebou vezměte spací pytel a prostěradlo.

V přízemí je k dispozici společenská místnost-jídelna, nově zařízená kuchyň se dvěma sporáky, mikrovlnná trouba a také dvě lednice s mrazícími boxy. V přízemí se dále nachází nová koupelna se třemi umyvadly a třemi sprchovými kouty. Pro přednášející nebo významné hosty je zde ještě k dispozici samostatná místnost na spaní.

V prvním patře jsou místnosti na spaní a také další sociální zařízení. V budově je rozvedeno ústřední topení. Venku je k dispozici krytá terasa a také technický dvůr pro několik automobilů. Součástí rekreačního střediska je hezky upravená zahrada, na kterou navazuje malé dětské hřiště, kde lze hrát házenou nebo malý fotbal. Za hospodářskou budovou lze využít pozemek o rozměrech fotbalového hřiště.

Na farní zahradě je vybudováno nové ohniště s lavičkami.

Dále je instalována dětská houpačka a pevný stůl pro stolní tenis. Pálky a míčky si vezměte vlastní nebo zapůjčíme.

Do fary je vybudován nový bezbariérový chodník.

Internetové připojení Wi-Fi.

5 km

Dostupné jednotky v objektu

Rekreační středisko Bedřichov

jednolůžka: 33, přistýlky: 14, matrace: 33, Povlečení s sebou, WIFI zdarma, Lůžkoviny/spacák s sebou, Pračka, V budově se může ubytovat 33 osob i s vedoucími. Budova se pronajímá vždy celá pro skupiny s minimálním počtem 10ti osob. V 1. patře jsou na spaní celkem 4 místnosti. Dvě menší 4x4m a dvě větší 4x8 m. V menších místnostech je 6+6 lůžek a ve větších 8+10 lůžek. V přízemí je vybudovaný samostatný pokoj se třemi lůžky, koupelnou a WC. Celkem je tedy 33 lůžek. Na spaní s sebou vezměte spací pytle a polštářek pod hlavu. Pod spací pytle je třeba dát vlastní prostěradla, jako ochranu molitanových matra, Kuchyňský kout, Sporák, Vařič, Samostatná trouba, Lednička, Mrazák, Nádobí, Utěrky s sebou, Samostatné WC, WC + koupelna, Společné sociální zařízení, Sprchový kout, Ručníky s sebou, ...

Fotogalerie

Bedřichov, Rekreační středisko Bedřichov - Bedřichov, Rekreační středisko Bedřichov - Bedřichov, Rekreační středisko Bedřichov - Bedřichov, Rekreační středisko Bedřichov - Bedřichov, Rekreační středisko Bedřichov - Bedřichov, Rekreační středisko Bedřichov - Bedřichov, Rekreační středisko Bedřichov - Bedřichov, Rekreační středisko Bedřichov - Bedřichov, Rekreační středisko Bedřichov - Bedřichov, Rekreační středisko Bedřichov - Bedřichov, Rekreační středisko Bedřichov - Bedřichov, Rekreační středisko Bedřichov - Bedřichov, Rekreační středisko Bedřichov -

Kontakty

Adresa: Bedřichov 42 Kontaktní osoba: Hana Hanáková Tel.: 731 717 678 E-mail: hanacka.h@seznam.cz WWW: https://www.farabedrichov.cz/ GPS (Lng, Lat): 49.4623, 16.4669

Nejde jen o bydlení, ale i o zážitky!