Herálec, Fara Herálec Církevní turistika

Soukromý pokoj 1 Pokojů 6 Jednolůžek 0 Dvoulůžek 0 Přistýlek 5 Matrací

Informace o objektu

Herálec je krásná obec a okolí skýtá velké možnosti rekreace a turistiky v zimě i v létě. Fara slouží přednostně rodinám s dětmi, řeholním komunitám a křesťanským společenstvím. Kapacita fary je maximálně 11 osob!
V budově je 6 postelí s kompletními lůžkovinami a 5 molitanových matrací bez lůžkovin.

Takzvaný high-light místních lesů je podzimní houbaření. Nejen vášniví sběratelé hub si přijdou na své.
Pokud máte rádi trochu více akce, můžete si zalézt na blízkých skalách zvaných Čtyři palice / Drátník.
Klasikou je výšlap, popř. cyklovýlet, na Devět skal, nejvyšší bod Žďárských vrchů.
Koruna Vysočiny zahrnuje 14 vrcholů Žďárských vrchů s výškou od 800 m.n.m.
Dále můžete navštívit atraktivní místa v okolí.
• Pohádkový zážitek nejen pro děti – Peklo Čertovina (http://www.peklocertovina.cz/) + restaurace Sapíkův pekelný šenk (15 km).
• Modelové království vláčků (http://mkzdar.cz/) – Žďár nad Sázavou (20 km).
• Paintball Svratouch (http://www.paintball-svratouch.cz/) (6 km).
• Masopust v okolních vsích (do 10 km) – víkendy v únoru až březnu.
• Do 10 km se nachází rybník Velké Dářko, kde se lze koupat, půjčit si kanoe nebo windsurfy.
• Do několika kilometrů se nachází malebné vrchy, jako je Děvět skal, Žákova hora, Perničky.
• Zámek Nové Hrady (20 km).
• Pilská nádrž a rekreačním areálem (hřiště, minigolf, půjčovna kol, koloběžek, inline bruslí a lidiček,…) a restaurací, Pilák (https://www.korunavysociny.cz/turisticke-cile/1041-pilska-nadrz-rekreacni-areal-pilak).
• Muzeum Žďár nad Sázavou a památka Zelená Hora – UNESCO (20 km).
• Krytý bazén v Hlinsku (12 km) a ve Žďáru nad Sázavou (15 km).
• Fitness centrum v Hlinsku (12 km).
• Golfové hřiště Svobodné Hamry, 18 jamek (15 km).
• Golfové hřiště Svratka, 9 jamek (5 km).
• Bowling Hlinsko (12 km).
• Běžecké tratě – Vysočina aréna, Nové Město na Moravě (20 km)
• Skiareál – sjezdovky v Hlinsku, 3 vleky, 2 sjezdovky, dětský vlek (12 km), lyžařská škola (www.ski.hlinsko.cz).
• Cyklostezky
• Lékařské středisko v Hlinsku (12 km).
• Horolezecká stěna, skály na lezení – Žďárské vrchy (10 km).

Typ objektu

Běžkařské tratě
10 m

Informace k ceně

Cena pronájmu za osobu a noc je 350,- Kč. Děti do 3 let zdarma. V ceně je příspěvek za elektřinu a poplatek obci.
Do ceny se v zimním období připočítává cena za vytápění, 200 Kč za místnost a noc. (Kuchyně + koupelna + WC za 200 Kč, pokoj 1 za 200 Kč, pokoj 2 za 200 Kč, pokoj 3 za 200 Kč, farní sál za 200 Kč.)
Není možné brát s sebou psa, kočky a další domácí zvířata.

Dostupné jednotky v objektu

Fara Herálec

jednolůžka: 6, matrace: 5, Lůžkoviny v ceně, Sporák, Lednička, Nádobí, Samostatné WC, ...

Fotogalerie

Herálec, Fara Herálec - Herálec, Fara Herálec - Herálec, Fara Herálec - Herálec, Fara Herálec - Herálec, Fara Herálec - Herálec, Fara Herálec - Herálec, Fara Herálec - Herálec, Fara Herálec - pohled ze zahrady

Kontakty

Adresa: Herálec 279 Kontaktní osoba: R.D. Marek Husák Tel.: +420 731 832 985 E-mail: heralec@dieceze.cz GPS (Lng, Lat): 49.6875, 15.994

Nejde jen o bydlení, ale i o zážitky!