Brno, Restaurace L'Eau Vive zpět

Klášterní Církevní

Restaurace je v Brně otevřená od roku 2004. Je situována v prostorách bývalého M-Klubu na okraji Denisových sadů na ulici Petrské, cca 100 metrů od divadla Husa na Provázku.
Díky příjemné atmosféře a domácí francouzské kuchyni budete Vy a Vaši hosté na výjimečné události vzpomínat s láskou. Můžeme Vám k pořádání Vaší akce nabídnout atraktivní a cenově dostupné prostory restaurace či intimnější prostory salonku a vinárny. V hezkých teplých dnech si můžete užívat posezení nad lahodným jídlem a pohled do rozkvetlé zahrady, o kterou se svědomitě staráme, přímo pod věžemi katedrály sv. Petra a Pavla.

Živá voda je víc, než jen pouhá restaurace. Živá voda je jako všem otevřený Karmel, kde se setkávají všichni lidé bez rozdílu.
Personál tvoří pouze Pracující misionářky z misionářské rodiny Donum Dei, které podle příkladu panen z prvotní církve nabízejí celý svůj život Pánu, žijí v mezinárodních společenstvích Sv. Terezie od Ježíše a stejně jako ona se nabízejí milosrdné boží lásce.
Jako misionářky se v Živé vodě snaží přispět k Ježíšovu poslání v hovoru se Samaritánkou: „Dej mi napít…..kdybys znala ten Boží dar…..živou vodu.“
Právě odtud pochází jméno restaurací po celém světě, z nichž první byla otevřena již v roce 1960, tehdy sice ještě pod názvem „Le Restaurant Bleu“, ale již od roku 1961 nesou všechny naše restaurace jméno: L´EAU VIVE (Živá voda)

Kapacita: restaurace – 70 míst, salonek - 25 míst, vinárna – 40 míst, zahrada – 100 míst

Pondělí 11:30 - 22:00
Úterý 11:30 - 22:00