Hosín, Bývalé stáje hosínské fary Církevní turistika

Celý objekt 2 Ložnic 0 Jednolůžek 0 Dvoulůžek 0 Přistýlek

Informace o objektu

Tento rozlehlý příměstský statek ze 14. století je jedinečný svou unikátní lokalitou a genius loci samotného areálu, nádhernou a prostornou zahradou a jeho kulturním dědictví. Bývalé stáje jsme přestavili na ubytovnu, kde se nachází 6 paland ve dvou pokojích, vlastní sociální zařízení pro muže a ženy a vybavená kuchyně s jídelnou. Parkování, wifi a užívání zahrady jsou zdarma. Na www.krestanskepovltavi.cz najdete cyklistické trasy po církevních památkách v okolí.

Typ objektu

Vodní sporty

Zima

Informace k ceně

Informace ohledně cen najdete na www.mounthosin.cz/ubytovani

Dostupné jednotky v objektu

Budova D

Povlečení vlastní nebo za příplatek, WIFI zdarma, Lůžkoviny vlastní nebo za příplatek, Spí se na 5 palandách, Kuchyňský kout, Sporák, Vařič, Samostatná trouba, Lednička, Mrazák, Nádobí, Utěrky v ceně, WC + koupelna, Společné sociální zařízení, Sprchový kout, Ručníky za příplatek, ...

Fotogalerie

Hosín, Bývalé stáje hosínské fary - Jídelna s kuchyní bývalé stáje Hosín, Bývalé stáje hosínské fary - Budova B - bývalé stáje Hosín, Bývalé stáje hosínské fary - Chodba bývalé stáje Hosín, Bývalé stáje hosínské fary - Ložnice - bývalé stáje Hosín, Bývalé stáje hosínské fary - Koupelna a toaleta ženy - bývalé stáje Hosín, Bývalé stáje hosínské fary - Separátní pokoje bývalé stáje

Kontakty

Adresa: Hosín 17, 373 41 Hluboká nad Vltavou Kontaktní osoba: Tomas van Zavrel Tel.: +420 731625990 E-mail: zavrel@bcb.cz WWW: www.mounthosin.cz/ubytovani GPS (Lng, Lat): 49.0368, 14.4764

Preferujeme písemnou komunikaci emailem, Whatsapp nebo sms

Nejde jen o bydlení, ale i o zážitky!